Головна » Файли » Інформатика

Практикум з інформатики. Глинський Я.М.
[ · Скачати дистанційно () ] 22.09.2011, 19:45
     Практикум містить 34 інструкції для проведення інтенсивних практичних занять у комп'ютерних класах відповідно до типових навчальних програм з інформатики. Курс навчання охоплює такі теми: MS-DOS, Norton Commander, Windows 95/98/Me, Word, Excel, Access, PowerPoint (пакети Microsoft Office 97/2000/XP), Internet, Derive. Наведені теоретичні відомості замінюють підручник. У них стисло висвітлено найважливішу інформацію, яку потрібно було би черпати з багатьох книжок. Описи завдань у пунктах ходу робіт супроводжуються підказками, роз'ясненнями та ілюстраціями.
     Отримані знання, вміння та навички дадуть змогу стати досвідченим користувачем персонального комп'ютера, знавцем сучасних інформаційних технологій, закладуть основи інформаційної культури, достатні для самостійного освоєння нових програмних засобів і ефективного використання персонального комп'ютера.
Книжка призначена для студентів різних напрямків підготовки. Буде корисною для учнів шкіл, слухачів курсів комп'ютерної підготовки, а також для бажаючих займатись самостійно.

  Глинський Я. М. Практикум з інформатики. Навч. посібник. 5-е вид. — Львів: Деол, 2002. — 224 с.
Категорія: Інформатика | Додав: Аня
Переглядів: 5574 | Завантажень: 1347 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]