Головна » Файли » Технології

Підручник. Технології 11 клас
[ Викачати з сервера (12.65 Mb) ] 06.10.2011, 00:25

Технології: підручник для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту, академічний рівень) / ав. кол.: В.М.Мадзігон, А.М.Тарара, В.П.Тименко та ін. - К.: Педагогічна думка, 2011. - 172 с., іл., табл.

Підручник "Технології" ознайомлює учнів 11 класів з творчої діяльності, вчить розв'язувати творчі задачі технічного змісту, вказує на джерела отримання технічної інформації, яка є важливою при складанні власних проектів, формуванні портфоліо. Методи розробки комп'ютерних презентацій, сонови художнього конструювання об'єктів технологічної діяльності, види виробництва і природоохороні технології також сприятимуть створенню орієнтовного проекту "Моя професійна кар'єра". Завершення вивчення предмета, як і в попередні роки, супроводжу-єтьсяфізними практичними роботами, в процесі виконання яких ви закріпите здобуті знання.


Для скачування доступні І та ІІ розділи підручника (3-54 с)
Категорія: Технології | Додав: Аня
Переглядів: 8489 | Завантажень: 2478 | Коментарі: 5 | Рейтинг: 3.6/7
Всього коментарів: 51 2 »
5  
gbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
'

4  
вв

3  
Не можу зрозуміти:"Чому підручник "Технології" надрукований до стор. 54?" Пів підручника є, а другу половину де шукати. Дійсно живемо, як у Радянському Союзі, щоб життя медом не здавалось - пошукай!!!!! А де шукати?

1-3 4-5
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]